מותגים

המותגים שלנו

דופיו - איטליה

חברת דופיו איטליה עובדת עם מותגי פרימיום איטלקיים ומייבאת חומרי גלם מהמשובחים והטעימים בעולם! הכירו את המותגים המובילים:

קפה דיטה – Ditta Caffe

קפה דיטה הנו מותג קפה איטלקי בינלאומי מוכר ומשובח. המותג החל את בדרכו ב1932 כעסק קטן באיטליה ולאורך השנים צמח עד לכדי עסק בינלאומי מצליח ומוכר. לאורך השנים השקיעה החברה בפיתוח, מחקר ושיפור כל אספקט הקשור להליך הייצור והאספקה של הקפה ללקוחותיה. כיום החברה מספקת את מוצריה לעשרות מדינות ברחבי העולם ובשנים האחרונות גם כאן בישראל עם חברת דופיו איטליה כמשווקת בלעדית של הקפה בארץ.

קפה יוניברסל - Universal Caffe

מותג קפה בינלאומי שהתפתח וצמח לאחר מלחמת העולם השנייה והפך לאחד ממותגי הקפה המובילים בעולם. המותג דואג לחקור, לשפר ולטפח את מוצריו וחוויית השימוש בהם ובעליו אוהבים לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב תהליכי ייצור והכנה מסורתיים כדי להציע קשת רחבה של מוצרי קפה איכותיים ומשובחים. קפה זו אהבה ובקפה יוניברסל מדגישים את העובדה שהם מניחים את הלב שלהם בכל שלב בהליך הייצור והאספקה. אצלנו בדופיו איטליה תוכלו לרכוש לבית ולעסק ממגוון המוצרים של מותג יוניברסל ומותגים מובילים נוספים מטעמם כמו Camiscia, רויאל ואחרים.

יקב Casal Thaulero

משפחת טאולרו הינה משפחה אצילית עם היסטוריה צבאית ענפה שהיגרה מהמבורג (גרמניה) לעיירה קטנה בהרי אברוזו באזור הנפגש עם הים האדריאטי. ההיסטוריה העשירה של המשפחה, האידיאולוגיה שפיתחה והפעולות שביצעה לפיתוח האזור דגלו בין היתר בשתילת כרמים שלאורך דורות הלכו, התפתחו והשתבחו עד שבשנת 1961 החלו לייצר שת"פ עם יצרני יין להכנה של יינות משובחים מאברוזו והפצתם ברחבי העולם. Casal Thaulero הייתה הראשונה באזור לייצר יין בבקבוקים מאזורים מוגנים והפצתם ברחבי העולם. כיום גם אתם יכולים לטעום מההיסטוריה העשירה, התשוקה והטעמים המיוחדים של יינות מיקבי טאולרו.

מותגי מכונות האספרסו:

Faema

מותג מכונות אספרסו איטלקי מוביל וותיק שהחל את דרכו בשנת 1945 כמפעל קטן באיטליה. לאחר מלחמת העולם השנייה השיק מכונות קפה מיוחדות בהשראת הטיסה הראשונה לירח ולאורך השנים פיתח ושכלל המפעל את מכונות הקפה שלו אותן נמצא למצוא כיום באינספור בתי עסק ובתים פרטיים בארץ ובעולם. לצד מכונות קפה מתקדמות ואיכותיות המתאימות לפאבים, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון ובתי עסק אחרים תמצאו מכונות קפה איכותיות שיוצרו במיוחד לבתים פרטיים המשלבים בין סטייל ואיכות חיים.

CBC Royal

מותג מוביל נוסף של מכונות קפה מתקדמות המייצר ומספק מגוון רחב של מכונות ומוצרים לתעשיית בתי הקפה, בתי המלון, מסעדות וכו'. המותג הינו בינלאומי ומספק מוצריו לאלפי בתי עסק קטנים ובינוניים ברחבי העולם, כולל שירות לקוחות מעולה. ערכי היסוד של החברה דוגלים באיכות, שירות, אדיבות, נכונות ומחירים אחראיים וזה מתבטא בכל מוצר ובכל אספקט של העבודה עם החברה.

דילוג לתוכן